19/04/2024

Victoria Zerzeń – Huragan Wołomin 4:1

Piłkarze wołomińskiego Huraganu 14 kwietnia (niedziela) pojechali na kolejny ligowy mecz. Tym razem stanęli do konfrontacji z Victorią Zerzeń. Początek meczu zaczął się korzystnie dla zawodników z Mazowsza. Sam na sam z bramkarzem gospodarzy znalazł się Tomasz Kozłowski, został jednak faulowany przed polem karnym. Rzut wolny wykonywał Waldemar Gajewski, strzelił wysoko nad poprzeczką. Od 8 minuty meczu rozpoczął się atak Victorii. Mocne i groźne uderzenia bronił wołomiński bramkarz Wojciech Gut. Skapitulował dopiero w 28 minucie, było 1:0 dla Victorii Zerzeń. Do przerwy jedna i druga strona miała kilka okazji, aby zmienić wynik. Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego, ponownie świetnie interweniował Gut, ale za to w 44 minucie Huragan przeprowadził bardzo efektowną akcję i strzelił bramkę. Wyrównującego gola „do szatni” zdobył Piotr Więch.

Było to jednak wszystko na co było stań naszych piłkarzy. W drugiej połowie próbował jeszcze zaskoczyć golkipera z Zerzenia najlepszy tego dnia w drużynie Huraganu – Marian Piątek. Od 52 minuty bramki padały już tylko dla Victorii. Po błędzie obrony Huraganu było 2:1, chwilę potem gola samobójczego strzela Grzegorz Szerszeń i było już 3:1. Na kwadrans przed końcem meczu padła jeszcze jedna bramka, która pogrążyła seniorów z Wołomina. Mecz zakończył się rezultatem 4:1 dla Victorii Zerzeń. To kolejna porażka PWKS – u, ale już 20 kwietnia derby powiatu wołomińskiego i mecz z Markowią Marki. Życzymy powodzenia.

Jakub Pietrzak

Skład Huraganu: Gut, Stolarski, Szerszeń, Majewski, Zach, Piątek, Więch, Gajewski (kpt) Banaszek, Kozłowski, Porucznik, Godlewski.