24/04/2024

Po kolejnej wysokiej porażce zarząd PWKS Huragan podjął decyzję o wycofaniu zespołu z czwartoligowych rozgrywek.

Po raz kolejny zespół Huraganu nie był w stanie podjąć walki. Tym razem naprzeciw drużyny z Wołomina stanęli piłkarze MKS Ciechanów. Huragan grał bez Turka, zaś Bieńkowski kończył mecz ze złamanym palcem. To wszystko, włącznie z ostatnimi dokonaniami wołomińskiego zespołu wydatnie wpłynęło na decyzję działaczy klubu. W poniedziałek niepełny zarząd (czterech członków) Huraganu trzema głosami za i jednym przeciw rozwiązał zespół.

W sobotnim spotkaniu, ostatnim Huraganu w tym sezonie, jak się później okazało, do przerwy było 0:1. Po faulu Chacińskiego skutecznie rzut karny wykonali piłkarze MKSu. PWKS próbował jeszcze kontratakować, ale nie był w stanie zagrozić bramce przyjezdnych. Zawodnicy Huraganu gubili m.in. piłkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem Ciechanowa. Słomski uderzając z szesnastu metrów nie trafił do bramki. Druga połowa to już wyraźna dominacja gości. Po dośrodkowaniu MKSu piłka odbiła się od słupka. Z odległości trzech metrów do bramki Huraganu wbił ją zawodnik gości. Kilka minut później po kolejnej ładnej akcji Ciechanowa, MKS rozciągnął zespół Huraganu, co kosztowało wołominiaków kolejną trzecią bramkę.

Ostatni skład Huraganu: Turowski, Kaczmarek, Chaciński, Szerszeń, Słomski, Bieńkowski, Szczepański, Więch, Matryba, Bakun, Kłosowski.