Zwycięskie walki karateków z Wołomina na Kyokushin Cup 3

19 września odbył się turniej KYOKUSHIN CUP 3. Młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego KARATE WOŁOMIN trenujący na sali OSiR „Huragan” w Wołominie wygrali swoje pojedynki z formule mocnego kontaktu kadetów.

Pierwsze miejsca zajęli: Gabrysia Majewska, która dzięki silnym kopnięciom na uda zwyciężyła Gosię Tańską z Zielonki oraz Bartek Kazimierczak, który pokonał swojego przeciwnika w wyczerpującej dwurundowej walce. Dzięki zwycięstwu Bartek już w ten weekend weźmie udział w międzynarodowym turnieju GALIZIA CUP 5, który zostanie rozegrany pod honorowym patronatem Ambasady Japonii w Polsce.

Drugie miejsce w turnieju zajął Szymon Zawadzki, który na co dzień jest uczniem Zespołu Szkół nr 5 w Wołominie. Na wyróżnienie zasługuje silna grupa reprezentantów UKS KARATE WOŁOMIN biorąca udział w uroczystym pokazie otwierającym turniej, a trenująca na OSiR „Huragan” w Wołominie. Patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Starosta Powiatu Wołomińskiego Kazimierz Rakowski, który na zakończenie udekorował zwycięzców.

1 thought on “Zwycięskie walki karateków z Wołomina na Kyokushin Cup 3”

Możliwość komentowania jest wyłączona.