Sześć medali w dwa dni!

12 i 13 września należał do bardzo pracowitych weekendów dla wołomińskich kolarzy, jednak możemy być z nich dumni, w dwa dni zdobyli 6 medali z czego aż 4 złota!

12 września Poland Bike Marathon zadebiutował w Nowinach koło Kielc. Uczniowski Klub Kolarski Huragan Wołomin reprezentowało pięcioro zawodników, a czworo z nich wywalczyło miejsce na podium. Zdobyliśmy trzy złota (Ola Lach, Kamil Lach i Michał Petryszyn) i srebro (Maciek Petryszyn). Konrad Kacprzak, któremu nie udało się wskoczyć na podium, również pojechał bardzo dobrze. Trasa nie należała do najłatwiejszych. Świętokrzyskie tereny można było poznać już zaraz po starcie. W szczególności trasa dystansu Fan była bardzo wymagająca w porównaniu do poprzednich etapów.

Tego samego dnia Mikołaj Nowacki reprezentował Wołomin na zawodach szosowych w Sokołowie Podlaskim. I tu kolejny sukces, Mikołaj zdobył złoto, przyjeżdżając w znakomitym stylu jako pierwszy open!

13 września kolarze swoich możliwości próbowali na zawodach Ligi Szosowej w Mińsku Mazowieckim. Zmęczenie zrobiło swoje, ale zawodnicy UKK walczyli do końca. Tu popisał się Kamil Lach wskakując na drugie miejsce podium. Ola Lach przyjechała jako 10, natomiast Mikołaj Nowacki sklasyfikowany został na 15 pozycji.