Sportowe wakacje karateków

Wakacje karateków UKS KSW KYOKUSHIN ćwiczących na OSiR Huragan w Wołominie były bardzo aktywne, ponieważ wszystkie trzy obozy sportowe miały jeden główny cel – przygotowania do październikowych Mistrzostw Europy w Rzeszowie.

Na początku lata karatecy udali się do malowniczej miejscowości Serwy, która położona przy pięknym jeziorze jest znana od dawna z wysokiej klasy czystości wód, co z dodatkową doskonałą bazą sportową przy hotelu czyni to miejsce wyśmienitym do ćwiczeń i wszelkiego rodzaju zajęć rekreacyjnych. Kolejne wyzwanie czekało w Sudetach podczas obozu zawodniczego, który był nie tylko wyzwaniem dla mięśni, ale także sprawdzianem siły woli.

Na zakończenie wakacji zawodnicy klubu wzięli udział w Wołominie w Letniej Szkole Karate, podczas której największy nacisk był położony na techniczne aspekty sztuki walki oraz integrację grupy. Wspaniała słoneczna pogoda jaka spotkała karateków w tych dniach doskonale sprzyjała treningom na świeżym powietrzu. Rekordowo duża liczba młodych wojowników korzystała w tym czasie z bazy sportowej przy Zespole Szkół nr 4 oraz OSiR „Huragan” w Wołominie.

Co bardzo cieszy z roku na rok zwiększa się liczba zainteresowanych wakacjami z Klubem Sportów Walki KYOKUSHIN. Początek regularnych treningów w Wołominie już 7 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji HURAGAN w Wołominie, ul. Korsaka 4

  • grupa dzieci i młodzieży – Wtorki, Czwartki – godz. 17.45 – 18.45
  • grupa zawodnicza – Wtorki, Czwartki – godz. 18.45 – 20.00