PWKS Huragan Wołomin – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (III liga) 0:3

Do przerwy drugi w tabeli zespół Finishparkietu prowadził po bramce zdobytej z rzutu rożnego i wszystko jeszcze mogło się zdarzyć, ale czerwona kartka dla Lewickiego zmieniła obraz gry. Blisko wyrównania był Zaborowski wykonujący rzut wolny, ale skończyło się tylko na trafieniu w słupek. Dwie minuty później goście trafili do wołomińskiej bramki po raz drugi, zrobiło się nieco nerwowo, trzecia bramka padła na kilka minut przed zakończeniem spotkania.

Żółte kartki: Lewicki (x2), Zaborowski, Tokaj – Wolski, Głowiński, Bartusiak, Kostkowski
Czerwona kartka: Lewicki

Bramki: Koziara 33, Miller 77, Wolski 84
Huragan: Chrostowski – Lewicki (62′ czerwona kartka), Zaborowski, Lendzion, Ławcewicz – Choiński (75′ Woźniak), Górski – Śledziewski (72′ Żmuda), Kimura (75′ Tokaj) – Figiel – Wielądek (89′ Szypulski)