Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat – wyniki

Organizatorem dwudniowej imprezy był Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki a współorganizatorem Ośrodek Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie.
Warunkiem udziału w zawodach było oprócz odpowiedniego wieku (12-13 lat) , uczestnictwo w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności Pływackiej w 2015 r. Zawodnicy, którzy nie spełniali tego warunku mogli być dopuszczeni do startu w zawodach za zgodą Komisji Pływania PZP. Każdy zawodnik miał prawo do startu w dwóch konkurencjach indywidualnych oraz w sztafecie (w każdym bloku zawodów).

Zawody pływackie otworzył Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie Waldemar Stępczyński wraz z Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Sportu i Edukacji Edytą Malinowską, życząc wszystkim zawodnikom jak najlepszych wyników czasowych oraz wspaniałej zabawy w formie sportowej rywalizacji.

W wyniku sportowej rywalizacji w I Bloku zawodów zwyciężyli zawodnicy następujących klubów:

  • 100 metrów stylem motylkowym dziewcząt : kat.12 lat – Uks G-8 Bielany
    100 metrów stylem motylkowym dziewcząt : kat.13 lat – luks Muszelka
  • 100 metrów stylem motylkowym chłopców : kat.12 lat – luks Muszelka
    100 metrów stylem motylkowym chłopców : kat.13 lat – luks Muszelka
  • 100 metrów stylem klasycznym dziewcząt : kat.12 lat – Buks Warszawa
    100 metrów stylem klasycznym dziewcząt : kat.13 lat – luks Muszelka
  • 100 metrów stylem klasycznym chłopców : kat.12 lat – Uks G-8 Bielany
    100 metrów stylem klasycznym chłopców : kat.13 lat – UKS Żoliborz
  • 200 metrów stylem grzbietowym dziewcząt : kat.12 lat – Buks Warszawa
    200 metrów stylem grzbietowym dziewcząt : kat.13 lat –-UKS Jagiellonka Warszawa
  • 200 metrów stylem grzbietowym chłopców : kat.12 lat – luks Muszelka
    200 metrów stylem grzbietowym chłopców : kat.13 lat – UKS Żoliborz
  • 400 stylem dowolnym dziewcząt : kat.12 lat – Buks Warszawa
    400 stylem dowolnym dziewcząt : kat.13 lat – UKS Jagiellonka Warszawa
  • 400 stylem dowolnym chłopców : kat.12 lat – luks Muszelka
    400 stylem dowolnym chłopców : kat.13 lat – UKS Pirania Targówek
  • 4×50 metrów stylem dowolnym – sztafeta – Uks G-8 Bielany
  • 4×50 metrów stylem zmiennym – sztafeta – Uks Żoliborz

Wyniki II Bloku zawodów:

  • 100 metrów stylem motylkowym dziewcząt : kat.12 lat – BUKS Warszawa
    100 metrów stylem motylkowym dziewcząt : kat.13 lat – UKS JAGIELLONKA Warszawa
  • 100 metrów stylem motylkowym chłopców : kat.12 lat – luks Muszelka
    100 metrów stylem motylkowym chłopców : kat.13 lat – AQUA Żyrardów
  • 100 metrów stylem klasycznym dziewcząt : kat.12 lat – Uks G-8 Bielany
    100 metrów stylem klasycznym dziewcząt : kat.13 lat – luks Muszelka
  • 100 metrów stylem klasycznym chłopców : kat.12 lat – Uks G-8 Bielany
    100 metrów stylem klasycznym chłopców : kat.13 lat – Uks Żoliborz
  • 200 metrów stylem grzbietowym dziewcząt : kat.12 lat – Uks Żoliborz
    200 metrów stylem grzbietowym dziewcząt : kat.13 lat – UKS JAGIELLONKA
  • 200 metrów stylem grzbietowym chłopców : kat.12 lat – UKS JAGIELLONKA
    200 metrów stylem grzbietowym chłopców : kat.13 lat – Uks Żoliborz
  • 400 stylem dowolnym dziewcząt : kat.12 lat – BUKS Warszawa
    400 stylem dowolnym dziewcząt : kat.13 lat – luks Muszelka
  • 400 stylem dowolnym chłopców : kat.12 lat – Klub sportowy „1” Ożarów Mazowiecki
    400 stylem dowolnym chłopców : kat.13 lat – Uks Żoliborz
  • 4×50 metrów stylem dowolnym – sztafeta 12 lat – Klub sportowy „1” Ożarów Mazowiecki
  • 4×50 metrów stylem zmiennym – sztafeta 13 lat – UKS JAGIELLONKA