Medale w Różanie

12 czerwca grupa najmłodszych karateków trenujących w Ośrodku Sportu i Rekreacji „HURAGAN” w Wołominie walczyła na Mazowieckiej Lidze Karate w Różanie, gdzie zdobyła cztery medale. Był to ostatni turniej w tym roku szkoleniowym dla zawodników UKS KARATE WOŁOMIN.

Po trzech zwycięskich walkach złotymi medalistami została trójka wojowników: Gabrysia Majewska, Ania Stankiewicz i Bartek Kazimierczak. Drugie miejsce wywalczyła Julia Brzezińska, a na czwartym miejscu uplasował się Jakub Zega. Na wyróżnienie zasługują wszyscy debiutanci w walkach mocnego kontaktu, którzy stoczyli pierwsze swoje pojedynki na tak wymagającym turnieju. Zosia Piskorz, Wiktoria Werstak, Karolina Szczerbiak, Maks Zach, Maciej Paduch oraz Filip Kowalczyk – wszyscy wymienieni walczyli dzielnie, a w większości przypadków po wyrównanej walce decydowała różnica jednego punktowego trafienia.

Na zakończenie rywalizacji Ania Stankiewicz i Bartek Kazimierczak otrzymali nagrody dla najlepszych zawodników z Mazowsza w całorocznej rywalizacji Mazowieckiej Ligi Karate.

z pucharami