Medale na Mazowieckiej Lidze Karate

W sobotę 16 kwietnia najwytrwalsi karatecy ćwiczący na OSiR Huragan w Wołominie udali się do Siedlec na Mazowiecką Ligę Karate. W turnieju wzięło udział 190 zawodników, a 2 medale dla czteroosobowej grupy z Wołomina to duże wyróżnienie. Mistrzynią Mazowieckiej Ligii Karate została Ania Stankiewicz, która wszystkie swoje pojedynki kończyła jednogłośną decyzją sędziów punktując swoje przeciwniczki kopnięciami w uda i głowę. Ania w eliminacjach pokonała zawodniczkę z Warszawy, a w strefie medalowej reprezentantki Siedlec i Konstancina.

Brązowe medal po dwóch zwycięskich walkach wywalczył Bartek Kazimierczak. Tym razem bez medalu wrócili Maks Zach i Gabrysia Majewska, która w eliminacjach przegrała z późniejszą triumfatorką jej kategorii. A już w najbliższy weekend zawodnicy z Wołomina powalczą podczas VII Junior KYOKUSHIN CUP w Ząbkach, gdzie będą rywalizować na gali z silną i utytułowaną grupą z BUSHI DOJO.