Medale na Mazovia Cup

2 kwietnia zawodnicy UKS KSW KYOKUSHIN wzięli udział w VI Ogólnopolskim Turnieju MAZOVIA CUP w Piasecznie, w którym uczestniczyło 465 zawodników. Najlepszą wizytówką tych zawodów są co roku bardzo mocno obsadzone poszczególne kategorie wiekowo-wagowe, w których pretendenci do zwycięstwa musieli pokonać minimum czterech przeciwników. Wołomińscy karatecy trenujący na co dzień na OSiR „Huragan” w Wołominie zdobyli 5 medali indywidualnych.

Bezkonkurencyjni tego dnia byli: Hubert Szulim i Bartek Kazimierczak, a wicemistrzynią została: Ania Stankiewicz. Brązowe medale za dzielną postawę otrzymali: Mateusz Banaś i Maks Rutkowski. Po jednej walce eliminacyjnej wygrali: Zosia Piskorz, Adam Deptuła oraz Maciej Paduch. Niestety wyżej wymienieni musieli w ćwierć finałach uznać wyższość reprezentantów Wrocławia, Włocławka oraz Gdańska.