Mamy to!

To była emocjonująca sobota dla wołomińskich kibiców koszykówki! KS Basket 25 Bydgoszcz zdominował KS Wichoś Jelenia Góra w pierwszym tego dnia spotkaniu półfinałowego turnieju U-22 – po końcowej syrenie na tablicy widniał wynik 102:53. Prawdziwe emocje zaczęły się w spotkaniu UKS Huragan Wołomin z MUKS Poznań: mimo ostrej walki na boisku gospodyniom wciąż brakowało 5-7 punktów do wyrównania i przez trzy kwarty zawodniczki z Poznania wydawały się niemal pewne zwycięstwa, ale początek ostatniej kwarty odmienił losy tego spotkania. Sześć minut przed końcem gospodyniom udało się uzyskać prowadzenie 50:49 po rzucie Anny Pawłowskiej, a potem było już tylko lepiej! Niesione fenomenalnym dopingiem kibiców zawodniczki Huraganu zdobyły jeszcze dziesięć punktów, tracąc tylko dwa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 60:51 – jesteśmy w finale Mistrzostw Polski!