Huragan Wołomin – Metro Warszawa (II liga) 3:1

Po ostatnim zwycięstwie z AZS UWM Olsztyn na własnym parkiecie, w dniu 17 stycznia siatkarze Huraganu zmierzyli się z drużyną KS Metro Warszawa, w składzie której występuje były zawodnik Plusligi Paweł Mikołajczak. Po bardzo dobrych zagrywkach rozgrywającego Bartka Bujniaka, zawodnicy gospodarzy uzyskali wysokie prowadzenie, które utrzymali do stanu 24:21. Błędy własne MUKS-u doprowadziły do przegrania pięciu akcji z rzędu, mimo dwóch czasów wykorzystanych przez trenera Tomasza Rosę, a w konsekwencji do przegrania pierwszej partii. Drugiego seta warszawianie zaczęli od wysokiej przewagi, która utrzymywała się do stanu 13:6. Huragan jednak nie dawał za wygraną a wprowadzony na boisko przyjmujący Przemysław Gniewek, kończył akcję za akcją. Siatkarze Metra stanęli i przegrali drugiego seta do 21. Trzeci set to dominacja gospodarzy. W szeregach warszawian zdecydowanie wyróżniał się Mikołajczak, w drużynie Huraganu dobrą partię rozgrywał atakujący Szczepaniak i przyjmujący Grodzicki. Set do 18-tu dla gospodarzy.
Czwarta i jak się okazało ostatnia partia to walka do ostatniej piłki. W końcówce na przewagi wygrał Huragan i sięgnął po trzy punkty, co pozwoliło awansować na ósme miejsce w tabeli II ligi.

Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Przemka Gniewka, który powrócił do Huraganu po dwóch latach nieobecności. W latach ubiegłych wywalczył z z Huraganem awans do II ligi (2012/2013) a w 2015 wygrał II ligę gr. 4.

MUKS Huragan Wołomin – KS Metro Warszxawa 3:1 (-24, 21, 18, 26)