Elektroniczne zapisy na zajęcia zorganizowane

Szanowni Konsumenci.
Zgodnie z Państwa sugestiami uruchamiamy elektroniczne zapisy na zajęcia zorganizowane. Proszę postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

PORADNIK

 1. W pierwszej kolejności zapoznaj się z załącznikami:
  Regulamin zajęć grupowej nauki i doskonalenia pływania (zał. nr 1)
  OŚWIADCZENIE opiekuna prawnego (zał. nr 2)
  HARMONOGRAM ZAJĘĆ ZORGANIZOWANYCH (zał. nr 3)
  Prosimy wybrać jeden rodzaj zajęć dla jednego dziecka. W celu zapisania kolejnych dzieci lub kolejnych zajęć, należy ponownie wypełnić formularz.
  Dane otrzymane w e-mailu z potwierdzeniem mogą być niekompletne – PROSIMY NIE WYPEŁNIAĆ FORMULARZA PONOWNIE – DANE W BAZIE ZAPISUJĄ SIĘ PRAWIDŁOWO!.
  W przypadku pomyłki w czasie wypełniania formularza prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura pływalni, poniedziałek – piątek 9.00-17.00.
  PROSIMY NIE WYPEŁNIAĆ FORMULARZA PO RAZ DRUGI!
  Pamiętaj, zapisanych będzie pierwsze 10 osób w danej grupie, pozostałe będą na liście rezerwowej.
 2. Jeżeli już wykonałeś powyższe czynności, to kliknij w link do zapisów, zgodnie z zaplanowanym terminem.

  Przykład 1.

  Chcemy zapisać dziecko w wieku 6-ciu lat na podstawy nauki pływania, w czwartek.
  Klikamy w link 
  Następnie wpisujemy adres mailowy, nazwisko i imię dziecka, rok urodzenia, wybieramy grupę nr 37 lub nr 38 (Nauka pływania podstawy), wpisujemy osobę do kontaktu z OSiR, telefon kontaktowy, zaznaczamy, że zapoznaliśmy się z regulaminem zajęć, oświadczeniem
  i akceptujemy zawarte w nich zapisy. Jeżeli chcemy otrzymać kopię danych które wprowadziliśmy, przesuwamy suwak w prawo. Klikamy „prześlij” i …to koniec.

  Przykład 2.

  Chcemy zapisać dziecko w wieku 9-ciu lat na kontynuację nauki pływania, w poniedziałki i środę.
  Klikamy w link 
  Następnie wpisujemy adres mailowy, nazwisko i imię dziecka, rok urodzenia, wybieramy grupę nr 8 (Nauka pływania kontynuacja, SKALARKI), wpisujemy osobę do kontaktu  z OSiR, telefon kontaktowy, zaznaczamy że zapoznaliśmy się z regulaminem zajęć, oświadczeniem i akceptujemy zawarte w nich zapisy. Jeżeli chcemy otrzymać kopię danych które  prowadziliśmy, przesuwamy suwak w prawo. Klikamy „prześlij” i …to koniec.

  Przykład 3.

  Chcemy zapisać dziecko w wieku 12-stu lat na podstawy ratownictwa wodnego, w piątek.
  Klikamy w link 
  Następnie wpisujemy adres mailowy, nazwisko i imię dziecka, rok urodzenia, wybieramy grupę nr 56 (Ratownictwo wodne podstawy), wpisujemy osobę do kontaktu z OSiR, telefon kontaktowy, zaznaczamy że zapoznaliśmy się z regulaminem zajęć, oświadczeniem i akceptujemy zawarte w nich zapisy. Jeżeli chcemy otrzymać kopię danych które wprowadziliśmy, przesuwamy suwak w prawo. Klikamy „prześlij” i …to koniec.

Linki do zapisów na zajęcia:

3. Jeżeli wszystko jest zgodne z Twoim zamiarem proszę obserwować stronę www.osir.wolomin.pl lub FB Pływalnia OSiR „Huragan” w Wołominie, gdzie będą publikowane kolejne informacje w sprawie zajęć zorganizowanych i zakupu karnetów.

W innym przypadku prosimy o kontakt z biurem obsługi na Pływalni, poniedziałek – piątek w godz. 9.00 – 17.00.
Mamy nadzieję, że nowy elektroniczny system zapisów ułatwi nam współpracę.
Do zobaczenia na Pływalni.