6 kwietnia na boiskach Huraganu

Świetny początek dnia: pierwszy zespół prowadzony przez Sergiusza Wiechowskiego skorzystał z szansy, którą dało osłabienie składu Hutnika Warszawa czerwoną kartką dla bramkarza w 29 minucie i zakończył spotkanie wynikiem 3:0. Na listę strzelców wpisali się Figiel 45 (karny) i dwukrotnie Ołdak: w 51 minucie bez asysty i siedem minut później z asystą Żmudy. Zawodnicy z rocznika 2003 prowadzenie przez Piotra Budrowskiego rozgromili zespół KS Burza Pilawa 9:0. Lista autorów sukcesu jest długa: Kacper Banaszek, as. Wiktor Dolmow, Mikołaj Karczmarczyk, as. Franciszek Grabowski, Mikołaj Karczmarczyk, as. Paweł Goledowski, Mikołaj Karczmarczyk, as. Maciej Borowicz, Janek Greloch, as. Maciej Borowicz, Mikołaj Karczmarczyk, Przemyslaw Rasinski, as. Janek Greloch, Franciszek Grabowski, as. Przemysław Rasinski i… jeden z zawodników Burzy, bo padła też bramka samobójcza. Niestety – rocznik 2005 w kolejnym meczu przegrał aż 0:7 z Talentem Warszawa…