19/04/2024

Kolejna porażka Huraganu

Drużyna juniorów młodszych z Wołomina chyba się jeszcze nie podniosła po ostatniej porażce z wiceliderem, gdyż teraz po słabym meczu ulegli jednej z najsłabszych drużyn ligi 3:1. Widoczny był brak Tomasza Zbrzeźniaka, najlepszego strzelca drużyny, który w tym meczu nie zagrał (i nie wiadomo czy będzie grał w następnych).

W pierwszej połowie Huragan miał kilka sytuacji do strzelenia bramki, lecz wykorzystał tylko jedną, w 20 minucie Arek Bielicki strzelił na jeden-zero. W drugiej połowie niestety wołominiacy zagrali bardzo słabo, czego skutkiem była utrata trzech goli, a w rezultacie porażka. Drużyna musi wziąć się w garść i zacząć walczyć, a nie stroić fochy, ponieważ tą drużynę stać na awans. Jest wprawdzie trochę punktów do odrobienia, ale to przecież dopiero początek walki o awans.

AON Rembertów – Huragan Wołomin 84′ 3:1

Skład: Tomek Wojdyna, Łukasz Bakun, Michał Kalata, Mariusz Koryciński, Maciek Gostyński, Mariusz Rutkowski, Paweł Szczupak, Arek Bielicki, Rafał Nagraba, Jarek Maślany – trener Wiesław Jadczak, II trener Stanisław Szczupak.