19/04/2024

W sobotę 27 marca II-ligowe koszykarki z Elity rozegrały na własnej hali mecz z KS Włókniarz Białystok. Mecz rozpoczął się od prowadzenia zawodniczek Białegostoku i tak pozostało do końca. Włókniarz wygrał pierwszą połowę, ale tylko dwupunktową przewagą (34:36). Od początku drugiej części meczu wołominianki objęły prowadzenie. W 16 minucie prowadziły już 65:56. Dzięki szczelnej obronie Elity koszykarkom z Białegostoku do końca meczu udało się rzucić tylko 5 punktów. W końcówce spotkania najlepiej z Elity zagrały Katarzyna Szczepaniak i Adrianna Sitarek. To one podwyższyły przewagę do 15 punktów. Całe spotkanie wołominianki wygrały 76:61.

Punkty dla Elity zdobywały: Adrianna Sitarek 22, Katarzyna Szczepaniak 21, Edyta Kisiel 14, Eliza Szlagier 8, Martyna Koc 5, Anna Gadomska 4, Joanna Nowak 2, Anna Nizio 0, Anna Kozieł 0 i Joanna Rytel 0.